Iisraeli tähed / arhiiv

Saatesari, milles autor  Margit Prantsus tutvustab huvitavaid juudisoost inimesi.Seekord tutvustame kaasaja Iisraeli riigi rajajat David Ben Gurioni

Iisraeli tähed 2017-03-24

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud: tuntud Iisraeli jazz-muusik Avishai Cohen.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-03-17

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud: maalmakuulus neuroloog Oliver Sacks.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-03-10

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud.PrahaMaharal ehk 16./17. saj. rabi Jehuda Lev ben Betsalel

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-03-03

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud. Iisraeli laulja ja kantor Dudu Fisher.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-02-24

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud.Eestist pärit juuditari Reny Klas-Glassi elutee.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-02-17

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud.  Kalonimus Wissotzky – Wissotzky-nimelise gurmee-teekaubamärgi rajaja.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-02-03

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud. Miljardär Roman Abramovitš

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-01-27

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud. Kordame saadet, milles tutvustame juute USA president Donald Trumpi lähiringkonnast.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-01-20

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud.Kordame saadet, milles tutvustame juute USA president Donald Trumpi lähiringkonnast.

Laen pleierit ...

Iisraeli tähed 2017-01-13

Sarja autor Margit Prantsus tutvustab juudi soost isikuid, kes maailmas tuntud ja teatud. Seekord  tutvustame juute  V:I: Lenini  suguvõsas.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...


Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi