Lõputa lugu / arhiiv

See saade on kui muinasjutt päriselust. Erinevad abielupaarid räägivad oma lapsepõlvest, teest Jumala juurde, teinerteise leidmisest, kooselu rõõmudest ja muredest. Saates kuulete, kuidas kõigele vaatamata abielu õnnestub ja püsib, kui ta on rajatud õigele alusele. Saade lõppebki nagu muinasjutt, muinasjutt päriselust. Saadet teeb Haldi Leinus.

Lõputa lugu 2018-11-16

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Heidi ja Priit Sibul.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-09

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Helgi ja Uudo Vilu.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-02

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Anneli Vill ja Dmitri Žmud.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-10-26

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on  Merike ja Aivar Alt.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-10-19

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Leili ja Peeter Küttner.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-10-12

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on  Moonika ja Otto Aavistu

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-10-05

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on  Regina ja Indrek Eliel Tambek.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-09-28

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Eliisabet ja Mihkel  Reheppp.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-09-21

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Riina ja Peeter Solman.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-09-14

Külalispaar on Ludmilla ja Roman Raud

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet