Mõttekoda / arhiiv

Mõttekoda 2018-05-23

Eesti Kirikute Nõukogu eestvedamisel algas teema aasta Eesti usk. Stuudios EELK Tallinna Jaani koguduse diakon Annely Neame ja Eerik Jõks.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-05-16

Stuudiokülaline on Ahti Lohk EKNK Toompea kogudusest.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-05-09

Stuudios EELK peapiiskop Urmas Viilma, Riigiogu liige Igor Gräzin ja Toimetuleku sarja kauaaegne saatejuht, nüüdne riigihaldusminister Janek Mäggi.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-05-02

EKNK piiskop Märt Vähi räägib Hannes Hermakülale, kuidas Lenini pronkspea eest sai osta kirikuhoone.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-04-25

Stuudios on ajaloolane Jaan Bärenson ja teoloogiadoktor missioloog Ingmar Kurg, kes meenutavad aegu 40 aastat tagasi, kui noortetöö kirikus oli suur väljakutse. Juttu suunab Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-04-18

Hannes Hermaküla koos Veikko Võsuga avavad palvefenomeni,mis toimib Nõmme Baptistikoguduses  teisipäeva varahommikuti meeste palvehommikul.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-04-04

Stuudios on Janek Mäggi, EELK peapiiskop Urmas Viilma ja riigikogulane Igor Gräzin. Jutt on vaimsest toimetulekust ja sellestki, miks Eestis ei ole teine ülestõusmispüha ametlik püha nagu see on Euroopa riikides.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-03-28

Saate külaline on Eesti Rooma katoliku kiriku pressiesindaja Marge Marie Paas. Helle Aan uurib, milline on Vaikse Nädala tähendus ja kuidas seda nädalat tähistavad teiste uskkondade kõrval katoliiklased Eestis

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-03-21

Saade on omamoodi järelhõige Billy Grahamile. Mõttekoja saates kuulete pikemat intervjuud kolme mehega. Räägivad pastorid Siim Teekel, Ülo Niinemäe ja Eesti Kristliku TV juht Peeter Võsu. Kristlasedräägivad KGB repressioonidest, mis järgnesid Billy Grahami külaskäigule....

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-03-14

Lähenevate ülestõusmispühade eel  on kirikurahval  paastuaeg. Stuudios EELK Tallinna Jaani koguduse diakon Annely Neame ja toimetaja Helle Aan.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet