Aeg rääkida / arhiiv

Igaks asjaks on määratud aeg. Meie saates  võtame aega, et rääkida.

Aeg rääkida 2019-11-09

Stuudiokülaline on Maria Paumees, palvekliiniku üks alustaladest. Jumal on Mariat kõnetanud nende kohtumise hetkest. Võtame aega, et rääkida.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2019-11-02

Stuudiokülaline on Mati Hollman. Inimesed arvavad  asju korraldavat ja Jumal pöörab need toimingud vastupidiseks. Võtame aega, et rääkida.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2019-10-26

Stuudiokülaline on  Enno Tuulik Hiiumaalt.Kas elu koos Jumalaga koosnebki imedest? Kuidas ja mis täpsemalt, kuulete saates. Võtame aega, et rääkida.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2019-10-19

Stuudiokülaline on Ele Paju, kelle elu koos Jumalaga koosnebki imedest. Kuidas ja mis täpsemalt, kuulete saates. Võtame aega, et rääkida.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2019-10-12

Seekord vahendame mõtteid sellest, kuidas eestimaalased usust aru saavad ja kuidas usku tähtsustavad.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2019-10-05

Stuudiokülaline on Eesti Metodisti Kiriku kauaaegne diakon Tõnu Lepisto. Võtame aega, et rääkida, mida Jeesus  teeb. Vestlust juhib Heli Tammemaa.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2017-12-25

Jõulupost: aastavahetusel teeme kokkuvõtteid, et tulevikku vaadata. Jagame heliliste postkaartide vahendusel meie kirikujuhtide abiga rõõmu tehtust ja soovime õnnistusrikast Uut aastat! Saate toimetaja on Maire Lilleorg.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2017-06-04

Igal meist on oma lugu.Kuid üheskoos anname ühistegevuses sündinule  igaüks ka killukese omaenda loost. Pärnu Oikumeenilise Naiskoori lugu on väärt kuulata, sest muusika ja jutt annavad,,oiku-koorile” hoopis teise värvingu. Kuid see  on ka Looja...

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2017-05-28

Mais 2017 kogunesid muusikud, kes 50 aastat tagasi moodustasid Usuteaduse Instituudi koor. Mälestusi on tore ka kuulajatega jagada. Kokkutulekul käis mikrofoniga Eve Padar.

Laen pleierit ...

Aeg rääkida 2017-05-21

100 aastat tagasi mai kuus toimus esimene luteriusu vaimulike ja töötegijate kongress. Mida kõnelevad sellest ajast ja kongressist ajalooürikud? Stuudios on EELK Usuteaduse kiriku ajaloo professor Riho Saard.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet


Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi