Hetkel eetris:
Uuel teel

Aja silm / arhiiv

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.

Aja silm 2020-01-25

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Apostel Pauluse pöördumispäeval räägime apostel Paulusest II osa

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-01-18

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Apostel Pauluse pöördumispäeval räägime apostel Paulusest I osa

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-01-11

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Õigeusust ja õigeusklikest.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-01-04

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Messias.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-12-28

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Jeesuse sündimise lugu.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-12-21

Ajalookäsitlus, mis on juba kooliajast tuttav, saabub läbi Silma uue kasutusele võtmise ja avaneb teistele õigustele perspektiivi. Kas Homo Deus või vastupidi?

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-12-14

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Globaalne eetika.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-12-07

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Pühakute säilmed.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-11-30

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Kristlikust kulltuurist.  

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-11-23

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Saade on pühendatud C.S. Lewise elu ja loomingule.  

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet