Aja silm / arhiiv

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.

Aja silm 2019-11-02

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Räägime impeeriumi JÕUST.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-10-26

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. J Räägime impeeriumidest.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-10-19

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Jätkame sarjaga ,,Teaduslikud tõendid Jumala olemasolust”III

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-10-12

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Jätkame sarjaga ,,Teaduslikud tõendid Jumala olemasolust”II

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-10-05

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Jätkame sarjaga ,,Teaduslikud tõendid Jumala olemasolust”I

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-09-28

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Seekord kristlikest dogmadest.

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-09-21

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.Milline on Jumala keel? Kuidas me seda keelt mõistame?

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-09-14

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Teema,mida käsitleme, on õigeusk ja õigeusklikud.  

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-09-07

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Teema,mida käsitleme, on darvinism ja evolutsioon. Kuidas sellesse suhestub ristiusk?    

Laen pleierit ...

Aja silm 2019-08-31

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Inimestena küsime, miks on siin maailmas kannatused ja haigused?    

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet


Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi