Aja silm / arhiiv

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.

Aja silm 2020-08-08

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Mil moel avaldub meis kõigis Jumala keel? Kordussaade.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-08-01

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Kuidas hindame aega? Milline on ajapulss? Kordussaade.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-07-25

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Ajupesust.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-07-18

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Kristlik kultuur.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-07-11

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Miks on maailmas kannatused ja haigused?

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-07-04

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Johannese evangeelium.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-06-27

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Jeesus kui psühhoterapeut.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-06-20

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Homo Deus või vastupidi?

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-06-13

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Kas on elu teispoolsuses? Milised on teaduslikud tõendused, millised inimeste vahetud kogemused? Teine saade.

Laen pleierit ...

Aja silm 2020-06-06

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist. Kas on elu teispoolsuses? Milised on teaduslikud tõendused, millised inimeste vahetud kogemused?

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet