Filter / arhiiv

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.

Filter 2019-08-26

Filter filtreerib Suvemeenutusi. Jumal on hoidnud ja kandnud meie riiki, on kandnud meie kogudusi. Maire Lilleorg  toob kuulajaini mälestuskillud EKNK suvepäevadelt 2019. ,,Terve Pere”.

Laen pleierit ...

Filter 2019-08-19

Filter filtreerib Suvemeenutusi. Jumal on hoidnud ja kandnud meie riiki, on kandnud meie kogudusi. Maire Lilleorg  toob kuulajaini mälestuskillud EEKB Liidu suvefestivalilt 2019. ,,Kõige tähtsam”.

Laen pleierit ...

Filter 2019-08-05

Filter filtreerib. Täna räägime eestlannaga tema kristliku identiteedi leidmisest  Bali saarel, kuhu ta eneseotsingute käigus elama asus.

Laen pleierit ...

Filter 2019-06-10

Stuudios on Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Miks on sõnas ,,nelipüha” kasutuses number neli? Milles avaldub tänapäeval Püha Vaimu toime inimeste ja loodu ühendamisel?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-27

Stuudios on Ivo Käsk, Annely neame ja Veikko Võsu. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Stuudios olijad leiavad paljude nähtuste, olukordade ja suhtumiste avaldumise tausatajuureks valguse puudumist ehk kurjust.

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-20

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Maiko Kesküla ja teoloog Arne Hiob. Kuidas me mõistame andestamist ja andestust?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-13

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Naiko Kesküla ja teoloog Arne Hiob. Kas mõistame hukka või andestame?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-06

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Jaan Tepp ja Aare Baumer.

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-29

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. 5.mail tähistame piiblipüha – mistõttu on stuudiosse palutud Eesti Piibliseltsi peasekretär Jaan Bärenson. Omakeelne Piibel on kasutajaile kättesaadav ja endastmõistetav. Kuidas suhtume Piibli...

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-22

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Vestlevad Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Ajal, kui lääne kristlased  tähistavad Kristuse ülestõusmispühi ja kristlastel on Püha Nädal,saame saate külalistelt teada, miks nii...

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet