Filter / arhiiv

Nädalasündmuste filtreerimisel toetume kristlikele väärtustele. Nii tekib kuuljal Eestis ja maailmas toimuvast seostatud arusaam.

Filter 2019-12-02

Stuudios on Tauri Tölpt ja Jaanus Kangur.

Laen pleierit ...

Filter 2019-11-25

Saatekülaline on rahvastikuminister Riina Solman.

Laen pleierit ...

Filter 2019-11-18

Maailmavaatest lähtuv tagakius aina kasvab. Isegi demokraatlikes riikides. Millest see meile kõneleb? Stuudiokülaline on Tunne Kelam, kellega koos vaatleme maailma ja inimest selles.

Laen pleierit ...

Filter 2019-11-11

Stuudios on EELK Diakoonia ja Ühiskonnatöö SA juht Avo Üprus ja EELK konsistooriumi assessor Kadri Elisabet Põder. Kuidas luteri kirik saab olla ühiskonnas enam nähtav ja mil moel   sünnib selline nähtavus luterlike kirikute kaudu...

Laen pleierit ...

Filter 2019-11-04

Kuidas me kestame? Rahvana, riigina. Millele me selles protsessis toetume? Stuudios EV rahvastikuminister Riina Solman ja toimetaja Helle Aan

Laen pleierit ...

Filter 2019-08-26

Filter filtreerib Suvemeenutusi. Jumal on hoidnud ja kandnud meie riiki, on kandnud meie kogudusi. Maire Lilleorg  toob kuulajaini mälestuskillud EKNK suvepäevadelt 2019. ,,Terve Pere”.

Laen pleierit ...

Filter 2019-08-19

Filter filtreerib Suvemeenutusi. Jumal on hoidnud ja kandnud meie riiki, on kandnud meie kogudusi. Maire Lilleorg  toob kuulajaini mälestuskillud EEKB Liidu suvefestivalilt 2019. ,,Kõige tähtsam”.

Laen pleierit ...

Filter 2019-08-05

Filter filtreerib. Täna räägime eestlannaga tema kristliku identiteedi leidmisest  Bali saarel, kuhu ta eneseotsingute käigus elama asus.

Laen pleierit ...

Filter 2019-06-10

Stuudios on Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Miks on sõnas ,,nelipüha” kasutuses number neli? Milles avaldub tänapäeval Püha Vaimu toime inimeste ja loodu ühendamisel?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-27

Stuudios on Ivo Käsk, Annely neame ja Veikko Võsu. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Stuudios olijad leiavad paljude nähtuste, olukordade ja suhtumiste avaldumise tausatajuureks valguse puudumist ehk kurjust.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet