Hetkel eetris:
Aja silm

Filter / arhiiv

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.

Filter 2019-06-10

Stuudios on Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Miks on sõnas ,,nelipüha” kasutuses number neli? Milles avaldub tänapäeval Püha Vaimu toime inimeste ja loodu ühendamisel?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-27

Stuudios on Ivo Käsk, Annely neame ja Veikko Võsu. Püüame selgitada meie ümber toimuvat Piibli sõnale tuginedes. Stuudios olijad leiavad paljude nähtuste, olukordade ja suhtumiste avaldumise tausatajuureks valguse puudumist ehk kurjust.

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-20

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Maiko Kesküla ja teoloog Arne Hiob. Kuidas me mõistame andestamist ja andestust?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-13

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Naiko Kesküla ja teoloog Arne Hiob. Kas mõistame hukka või andestame?

Laen pleierit ...

Filter 2019-05-06

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Jaan Tepp ja Aare Baumer.

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-29

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. 5.mail tähistame piiblipüha – mistõttu on stuudiosse palutud Eesti Piibliseltsi peasekretär Jaan Bärenson. Omakeelne Piibel on kasutajaile kättesaadav ja endastmõistetav. Kuidas suhtume Piibli...

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-22

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Vestlevad Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Ajal, kui lääne kristlased  tähistavad Kristuse ülestõusmispühi ja kristlastel on Püha Nädal,saame saate külalistelt teada, miks nii...

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-15

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Vestlevad Maiko Kesküla ja Tallinna Jaani koguduse õpetaja Arne Hiob.

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-08

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios Veikko Võsu ja Annely Neame.

Laen pleierit ...

Filter 2019-04-01

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest Stuudios  on Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet