Filter / arhiiv

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.

Filter 2019-02-18

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Seekord on vestlemas Ivo Käsk, Annely neame ja Veikko Võsu.

Laen pleierit ...

Filter 2019-02-04

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios Jaan Tepp ja Aare Baumer, kes võtavad selgitada läbi fraktaalvõrgustike mõiste.

Laen pleierit ...

Filter 2019-01-28

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios Jaan Tepp ja Aare Baumer.

Laen pleierit ...

Filter 2019-01-21

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.  Maiko Kesküla  ja Daniel Kotsjuba  käsitlevad teemat, kuidas  kasutada koguduse-elu muutumises tänapäeva innovaatilisi vahendeid.

Laen pleierit ...

Filter 2019-01-14

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Ivo Käsk, adventkiriku juht Eestis, Veikko Võsu Nõmme Baptistikoguduse pastor ja Annely Neame Tallinna Jaani koguduse diakon.

Laen pleierit ...

Filter 2019-01-07

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest. Stuudios on Jaanus Kangur ja Tauri Tölpt. Saade on eetris vana kalendri järgi  Jõulupühal.

Laen pleierit ...

Filter 2018-12-31

Teeme tagasivaate meie kirikuelu sündmustele. Kuidas mõista paavst Franciscuse öeldud sõnu meile: ,, Kas  hea elu on ka hästi elatud elu.” Helisalvestuson tehtud Eesti Palvushommikusöögil Riigikogu konverentsi saalis 12.detsembril 2018. Mõtisklevad riigikogu liige Anneli Ott, pastor...

Laen pleierit ...

Filter 2018-12-24

Ühiskonnas toimuva mõtestamisel on seekord stuudios kuulajatele abiks Ivo Käsk adventkirikust, Annely Neame Tallinna Jaani kogudusest ja Veikko Võsu Nõmme Baptistikogudusest.

Laen pleierit ...

Filter 2018-12-17

Ühiskonnas toimuva mõtestamisel on seekord stuudios kuulajatele abiks Jaan Tepp ja Aare Baumer.

Laen pleierit ...

Filter 2018-12-10

Ühiskonnas toimuva mõtestamisel on seekord stuudios kuulajatele abiks Maiko Kesküla ja Daniel Kotsjuba.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet