Kirikuelu / arhiiv

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat .

Kirikuelu 2018-12-14

Maardus on tegutsenud EKNK  Maardu venekeelne kogudus juba mitu aastat. Kas on lõppev aasta koguduse kasvus midagi muutnud? Uurib toimetaja Maire Lilleorg

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-13

Seitsmeteistkümnendast Eesti palvushommikusöögist osavõtja EKB Liidu president Erki Tamm selgitab,millise sõnumi ja tähendusega oli seekordne palvushommikusöök Riigikogu konverentsi saalis.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-12

Aastavahetuse lähenedes toimuvad meie kirikutes aastakokkuvõtteid ja uue aasta  plaane kinnitavaid koosolekuid. Nii toimus  sarnane otsustamine ka Adventkirikus. Selgitusi jagab kiriku juht Ivo Käsk.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-11

Kuidas  valmivad ja saavad Tallinnas Vene tänava asutuste ja äride akendele koolilaste valmistatud jõulusõimed? Kuidas selline traditsioon algatati ja kuidas see tänaseks edenenud on? Ja kui kaua saab neid jõulusõimi imetleda?

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-10

Maire Lilleorg küsib Meego Remmelilt, kes on Eesti Kirikute Nõukogu asepresident, kuidas hinnata 6. detsembril toiminud Eesti Kirikute Nõukogu teema aastale pühendatud konverentsi,,Eesti usk” ?

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-07

EKNK Piiblikooli õpilased  olid  külas partneritel Taani Mariageri Piiblikoolis. Milliste kogemuste ja uute teadmistega tagasi tuldi?

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-06

Tutvustame Adventkiriku kõige noorem koguduse  Kompassi koguduse tegevusi.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-05

Taevas TV 7 laste lauluvõistlus Laulumaa on eetris juba sellel laupäeval. Kel vähegi võimalik, olge kaasas ja andke oma osa lauluvõistluse kordaminekuks.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-04

Maire Lilleorg uurib EELK peapiiskop Urmas Viilmalt, millisel  põhjusel viibis  peapiiskop ligi nädala okupeeritud Palestiina aladel Jeerikos.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2018-12-03

Kuidas mõistame Iisraelis toimuvat? Selgitus annab  Jeruusalemma Rahvusvahelise Kristliku Suursaatkonna Eesti osakonna juht Peeter Võsu.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet