Kirikuelu / arhiiv

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat.

Kirikuelu 2019-02-21

Tallinna Jaani kiriku uksed on 24.veebruari varahommikul uksed lahti, et rahvas saaks Toompealt lipuheiskamiselt tulles jumalakotta sisse astuda, juua tassikese sooja teed, laulda ühislaule ja tänada Eesti hea tuleviku eest. Kuidas ja miks, seda...

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-20

Justiitsminister Urmas Reinsalu ja Eesti Kirikute Nõukogu president peapiiskop emeeritus Andres Põder allkirjastasid täna koostöökokkuleppe, mille eesmärgiks on tugevdada koostööd riigi ja EKN-i liikmeskirikute vaheliste suhete arendamisel. Peamised koostöövaldkonnad on vanglakaplanaat, usuliste ühenduste tegevust...

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-19

EKNK juhtide kogunemisel on juba mitmendat aastat tähelepanu all suhted  koguduses, aga ka suhted pastorite perekonnas. Tänavu andsid nõu EKNK pastor Meelis Maikalu ja  psühholoog- psühhoterapeut Karmen Maikalu.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-15

Tutvustame ajakirja Teekäija uut numbrit.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-14

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat Noored 3D kogudusest jutustavad, kuidas  ja miks nad sõbrapäeva tähistasid olles kaasas ,,Sõbralt sõbrale” projektis .

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-13

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat. Kalamaja kirikusse oodatakse teid neljapäeva õhtuti. Miks ja mida seal siis näeb ja kuuleb, räägib koguduse pastor Vilver Oras.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-12

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat. Keila baptistikoguduses oodatakse eeloleval laupäeval Piiblikohvikusse naisi.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-11

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat. Purtses toimus kristlike ärimeeste kohtumine.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-08

Taas valmistub Oleviste kiriku Hoolekanne 22.veebruaril kodututele ja vähekindlustatud peredele vabariigi aastapäeva puhul kontsert-jumalateenistust. Kuidas ja mida seekordsel peol teistmoodi on, tutvustab  Riina Solman.

Laen pleierit ...

Kirikuelu 2019-02-07

Viimsi Vabakoguduses toimub märtsi alguses KUS-i ülistuskoolitus,millele saab veel registreeruda.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet