Lõputa lugu / arhiiv

See saade on kui muinasjutt päriselust. Erinevad abielupaarid räägivad oma lapsepõlvest, teest Jumala juurde, teinerteise leidmisest, kooselu rõõmudest ja muredest. Saates kuulete, kuidas kõigele vaatamata abielu õnnestub ja püsib, kui ta on rajatud õigele alusele. Saade lõppebki nagu muinasjutt, muinasjutt päriselust. Saadet teeb Haldi Leinus.

Lõputa lugu 2019-01-18

Mikrofon on avatud. Oma lugu, millel on algus ja mis aina edasi kujuneb, sellest räägivad meile Marvi ja Alur Õunapuu.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2019-01-11

Mikrofon on avatud. Oma lugu, millel on algus ja mis aina edasi kujuneb, sellest räägivad meile Maarja ja Villi Võrk.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2019-01-04

Mikrofon on avatud Haapsalus, kus Lia ja Tiit Salumäe on üle 40- aasta koos perena elanud ja ka ühiselt kirikut teeninud..

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-12-28

Kuidas algab Lõputa lugu?  Külli Tniste ja Douglas Childress on värvikas paar, kelle juured on teineteisest kaugel oleval kahel mandril, mis ometi pole saanud takistuseks, et sõlmida abielu ja luua perekond.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-12-21

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Gunnar ja Jane Üprus.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-12-14

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Riina ja Peeter Solman.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-30

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Angelina ja Vladilav Panenko.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-23

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Eha ja Toomas Lillsaar..

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-16

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Heidi ja Priit Sibul.

Laen pleierit ...

Lõputa lugu 2018-11-09

Kuidas algab Lõputa lugu? Kuidas toimub äratundmine,et just see inimene on too õige, kellega oma elu jagada? Meie pere- ja abielusaate külalised on Helgi ja Uudo Vilu.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet