Mõttekoda / arhiiv

Mõttekoda 2019-02-20

22.veebruaril tähistame Eesti kaitseväe kaplanaadi 100.aastapäeva. Stuudios on EK kaplan leitnant Mihkel Madalvee, kes on EKNK pastor. Vestlust  suunab Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-02-06

Saates on Viljam Borissenko Avatud Lootuse Fondist, kes vestleb Renno Rannamäega, endise narkosõltlasega, kes täna töötab Päästearmee Lootusemaja rehabilitatsioonikeskuses. Lisame intervjuule ka viimased Avatud Lootuse Fondi uudised. Saate paneb kokku Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-01-30

Saatejuht Hannes Hermaküla tutvustab Mati Murumaad, kes aastaid elab USAs, kuid teeb reise koju, Eestisse, et siin jagada meeleparanduse sõnumit.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-01-23

Tutvustame 2018.aasta märtsis alustanud kristlike rehabilitatsioonikeskusi ühendavat Avatud Lootuse Fondi. Stuudios on selle fondi töötegijad – Liis ja Viljam Borissenko, kes vaatavad tehtule – ja seda tehtut on väga palju ning saates jääb aega...

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-01-16

Taas on saate keskmes Jumala arm ja armu äratundmine. Stuudiokülaline on EKNK pastor Hermas Lilleorg, kes jagab saatejuht Maire Lilleorule mitmeid värvikaid seiku, mis esmapilgul on ehk tundunud inimese enda tulise tegutsemisena, kuid mille...

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-01-09

Stuudios on Janek Mäggi ja Igor Gräzin, kes arutlevad vaimse toimetuleku võtmes piibellike põhimõtete üle.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-12-19

Hannes Hermaküla vestleb Liina Kilemitiga eestlase usu identifitseerimisest. Liina Kilemit on TÜ usuteaduskonna doktorant ja UI lektor.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-12-12

EKNK majandusjuht Markko Põld jagab oma teekonda kirikusse, pastoriks ja sealt edasi majandus-ning ärimaailma. Kuidas ära tunda Jumala arm ja juhtimine? Vestlust suunab Maire Lilleorg..

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-12-05

Janek Mäggi ja Igor Gräzin mõtisklevad meie rahva vaimuliku toimetuleku üle. Eestis on palju  pimedate akendega metsatalusid, üksindust ja üksildust – kuidas me kristlastena saaksime siin olla toeks.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-11-28

Kuidas mõista olukorda, et osad inimesed meie seas tahavad, et  teised nende eest palvetaksid, kuid ise palvetada ei taha. Uurib Hannes Hermaküla.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet