Mõttekoda / arhiiv

Mõttekoda 2019-11-13

Berliini müüri langemise 30. aastapäeva tähistades meenutab saate autor Hannes Hermaküla 30-aasta taguseid sündmusi nii Saksamaal kui ka Eestis. Vana langes ja uus muutis maailma. Uued liikumised ka usumaastikul muutsid saatejuhi endagi elu.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-11-06

Stuudios on Avatud Lootuse Fondi esindajad Liis ja Viljam Borissenko ja Balti Kriminaalpreventsiooni ja Sotsiaalse Rehabilitatsiooni Instituudi esindajad Avo Üprus ja Eva Üprus. Vestlusest saame teada, kuidas toimub seaduste vastu eksinud või sõltuvusse sattunud...

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-10-30

Stuudios on kaks EKNK kunagist misjonäri Elsie Welch ja Dori Valley. Jutt on muutustest, viljal, mida kunagised külvajad Jumala tööpõllul nüüd Eestit külastades nägid ja seda ka kuulajatega jagavad.Tõlgib Annely Raukas,saatejuht on Maire Lilleorg

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-10-23

Stuudios EELK peapiiskop Urmas Viilma, TLÜ õppejõud Igor Gräzin ja suhtekorraldaja Janek Mäggi. Vestluse keskmes kiriku toimetulek,väärtused, mis alusel riik mittetulundusühinguid  toetab.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-10-09

Tagasivaade EKB Liidu suvefestivalile Keilas, mida  Raadio 7 toimetajad avatud mikrofonidega külastasid. Intervjuude ja meeleolude killud seab saateks toimetaja Maire Lilleorg.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-10-02

Mõttekoja stuudios on neli meest, kelle lood julgustavad tänaseid sõltslasi, et – sõltuvusest on väljapääs. Saade valmis koostöös Avatud Lootuse Fondiga.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-09-25

Hannes Hermaküla osales teisipäeva varahommikul Nõmme Baptistikirikus meeste palveteenistusel. Miks selline palvevorm muutub aina populaarsemaks? Miks järgivad mitmed kogudused Nõmmel toimuva eeskuju?

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-09-18

Maire Lilleorg viib kuulajad möödunud suvesse, kui toimusid EKNK suvepäevad ,,Terve Pere”.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-09-11

Pühalaulukool alustab taas. Stuudios on Eerik Jõks, muusikateadlane ja helilooja, kes avab kuulajale pühalaulu kui  meditatsiooni salapära ja eripära. Juttu suunab Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-08-28

Meenutame Arvamusfestivalil räägitut. Ka tänavu EKN vestluasalal  küsiti, kaua kestab kirik ja mis kasu on kirikust.

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet


Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi