Mõttekoda / arhiiv

EKNK majandusjuht Markko Põld jagab oma teekonda kirikusse, pastoriks ja sealt edasi majandus-ning ärimaailma. Kuidas ära tunda Jumala arm ja juhtimine? Vestlust suunab Maire Lilleorg.

Mõttekoda 2018-12-12

EKNK majandusjuht Markko Põld jagab oma teekonda kirikusse, pastoriks ja sealt edasi majandus-ning ärimaailma. Kuidas ära tunda Jumala arm ja juhtimine? Vestlust suunab Maire Lilleorg..

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-12-05

Janek Mäggi ja Igor Gräzin mõtisklevad meie rahva vaimuliku toimetuleku üle. Eestis on palju  pimedate akendega metsatalusid, üksindust ja üksildust – kuidas me kristlastena saaksime siin olla toeks.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-11-28

Kuidas mõista olukorda, et osad inimesed meie seas tahavad, et  teised nende eest palvetaksid, kuid ise palvetada ei taha. Uurib Hannes Hermaküla.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-11-21

Kuidas  saate külaline, EELK MIsjonikeskuse juht ja EELK Lääne praost Leevi Reinaru, joonistab inimeste südametele Jeesust,uurib Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-11-14

Viimsi Vabakoguduse pastori abikaasa Elle Kalamägi ja Raadio7 toimetaja Maire Lilleorg vestlevad Jumala armust ja selle äratundmisest.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-11-07

Tartu Pauluse kirikus toimus kirikumuusikutel lausa kaks konverentsi kahel järjestikku päeval: pandi maha rajajooned uuele lauluraamatule ja tähistati EELK Kirikumuusikute Liidu 25.aastapäeva. Selgitusi annab EELK Lauluraamatu komisjoni sekretär, muusikateadlane Eerik Jõks.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-10-24

Mõttekoja saade on salvestatud Jeruusalemmas, kus Hannes Hermaküla ja Peeter Võsu käisid kristlikul meediakonverentsil, mille korraldas Iisraeli valitsus, kus kohtuti muuhulgas Iisraeli presidendi, peaministri, Jeruusalemma linnapea ja parlamendi spiikeriga..

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-10-17

Vaimne toimetulemine on teemaks, mida omavahel arutavad sel korral saatejuht Janek Mäggi ja EELK peapiiskop Urmas Viilma. Pikemalt peatutakse kristliku meedia ja religioonihariduse teemadel.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-10-10

Täna on saatekülaline EMK Seminari rektor Külli Tõniste.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2018-10-03

Saate keskne teema on üksindus ja üksildus.,Autor Helle Aan

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet