Hetkel eetris:
Uuel teel

Mõttekoda / arhiiv

Mõttekoda 2020-01-22

Saate külaline on EKNK pastor Hermas Lilleorg, kes on oma elus erinevaid teid pidi astunud, kuid õige raja leidis koos Jumalaga astuma hakates. Saatejuht on Maire Lilleorg.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2020-01-15

Saatejuht Hannes Hermaküla uurib nii konfessioonide juhtidelt kui koguduste pastoritelt alanud aasta visioone ja plaane.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2020-01-08

Muudetud elu lood. Millised muutused on kristlike rehabilitatsioonikeskuste ühistegevusest kahe tegevusaasta jooksul sündinud ja mida toob alanud 2020. aasta, selgitavad Avatud Lootuse Fondi juhid Liis ja Viljam Borissenko.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-12-18

Stuudios on EKNK juht piiskop Alur Õunpuu, kes jagab rahvusvahelist nelipühi liikumise konverentsilt saadud mõtteid .Vestlust juhib Helle Aan.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-12-11

Saate külaline on Tarmo Lilleorg, keda saab tutvustada kui ,, vee-peal-kõndijat”. Mees, kellel on tegutsedes tähelepanu keskmes Jeesus, ja nii ettevõtmised õnnestuvad. Küsimusi esitab Maire Lilleorg.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-12-04

Avatud Lootuse Fondi saade. MUUDETUD ELUDE LOOD: Kodutud Eestis. Sõna sobiv rahvastikuminister Riina Solman ja huvitava elusaatusega JAAN.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-11-27

Hannes Hermaküla  uurib jõulukuu eel  seategevusega seonduvat. Mitmed mittetulunduslikud organisatsioonid tegutsevad aastaringselt heategevusliku toetuse abil.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-11-20

Mõttekoja saates kutsume kuulajaid Prantsusmaale Taizee vendade juurde. Tuhala Kaarli koguduse rahval on kombeks vähemalt kord aastas palverännakul käia. Kuidas kogetu aitab mõtestada tänast eluolu? Mõtteid jagavad Kalev Kask, Margus Suumann, Kairi Tamjärv.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-11-13

Berliini müüri langemise 30. aastapäeva tähistades meenutab saate autor Hannes Hermaküla 30-aasta taguseid sündmusi nii Saksamaal kui ka Eestis. Vana langes ja uus muutis maailma. Uued liikumised ka usumaastikul muutsid saatejuhi endagi elu.

Laen pleierit ...

Mõttekoda 2019-11-06

Stuudios on Avatud Lootuse Fondi esindajad Liis ja Viljam Borissenko ja Balti Kriminaalpreventsiooni ja Sotsiaalse Rehabilitatsiooni Instituudi esindajad Avo Üprus ja Eva Üprus. Vestlusest saame teada, kuidas toimub seaduste vastu eksinud või sõltuvusse sattunud...

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet