Hetkel eetris:
Keset küla

Muudetud elu lugu / arhiiv

Elu on väärtuste väärtus. Muudetud elu on imeline! Milles see imelisus avaldub? Kuuleme saatest, mille külalised avavad Elu mõtte, Jumala imelise olemuse - Armu. Sestap on  kaks korda kuus saated koostöös Avatud Lootuse Fondiga. Ülejäänud teisipäevadel saavad eetriaega inimesed, kes kas on abivajajad või abi saanud.

Muudetud elu lugu 2018-12-04

Avatud Lootuse Fondi saates oleme seekord Haapsalu Samaaria kodus, kus juhatuse liige Mihkel Nõlvak tutvustab nii Samaaria kodude töö põhimõtet kui ka iseenda lugu, milles on pöördeliselt tegutsenud Jumal. Saatejuht Viljam Borissenko tutvustab Avatud...

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-11-20

Avatud Lootuse Fondi saates räägib oma elumuutusest Mehis Lauri.  Kuuleme ka  uudiseid Avatud Lootuse Fondi tegemistest ning uurime, mis on Avatud Lootuse Fondi erilisus. Stuudios  on saatejuht Viljam Borissenko.

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-11-06

Avatud Lootuse Fondi saates räägib oma elumuutusest Vjatšeslav Nekrassov.  Kuuleme ka  uudiseid Avatud Lootuse Fondi tegemistest. Stuudios  on saatejuht Viljam Borissenko.

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-10-23

Avatud Lootuse Fondi saates räägib oma elumuutusest Sander Kukk. Tutvustame Avatud Lootuse Fondi  ja meenutame lähiajal toimunud Fondi tegevusi kristlike rehabilitatsiooni keskustele. Stuudios  on saatejuht Viljam Borissenko.

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-10-09

Renno Rannamäe ja Viljam Borissenko on Paljassaare Päästearmee majas. Miks? Ja millised jutud on muudetud elu väärtusest, sellest kuulete saates. Päästearmee on Avatud Lootuse Fondi liige.

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-09-11

Elu on väärtuste väärtus. Muudetud elu on imeline! Milles see imelisus avaldub? Kuuleme saatest, mille külalised avavad Elu mõtte. Sari sünnib koostöös Avatud Lootuse Fondiga.

Laen pleierit ...

Muudetud elu lugu 2018-09-04

Seekord stuudios kolm meest, nii et saade võiks kanda ka pealkirja – muudetud elude lood.  Saatejuht Liis Borissenko küsib kolmelt mehelt, kuidas kulgeb elu pärast Lootuse küla. Milles seisneb nüüdse elu väärtus?l

Laen pleierit ...
  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet