Seitsme klubi / arhiiv

Seitsme klubi 2017-02-11

Seitsme klubi viib kokku Raadio 7 sõprade klubi liikmed.   Meie külslised on EKNK Pärnu koguduse liikmed, kelle põnevaid ja huvitavaid tegevusi saates tutvustame.

Laen pleierit ...

Seitsme klubi 2016-08-20

Vahendame Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku 25-nda sünnipäeva jumalateenistuse, mis toimus sel suvel Käsmus kiriku suvelaagris..

Laen pleierit ...

Seitsme klubi 2016-06-04

Laupäeva õhtu koos Kalju koguduse liikmega, kelle kirjutamisehobi on kujunenud elukutseks. Külas on Mati Soonik.

Laen pleierit ...

Seitsme klubi 2016-02-27

Seitsme klubi  aitab kuulajail kohtda huvitavate inimestega, kel on palju toredaid ideid ja kes jõuavad palju.  Allika koguduse eetripäeval on meiega vestlemas koguduse juhatuse eesimees Kristjan Vahermägi.Kuidas Kristiine  eakad koguduse pastoriga kohtuvad, vahendavad Kristiine...

Laen pleierit ...

Seitsme klubi 2016-01-30

Oma tööst kõenelevad EKNK Lasnamäe Vene koguduses Aleksandra Balatskaja, Jelena Topolja, IValentin Prelov, Ija Markovitš, Nadežda Lambinen.Nende tööharud, mida nad teenistustena  juhivad, on vaid väike osa paljudest tegevustest selles koguduses.

Laen pleierit ...

Seitse küsimust 2014-12-25

Maarjamaa 800 ja Piibel 275 on tänavused daatumid, millele tuginedes mõtiskleme  8 sajandi taha. Stuudios keeletadlane Mart Rannut  ja Eesti Piibliseltsi peasekretär Jaan Bärenson. Sarja teine saade.

Laen pleierit ...

  • Kommenteeri saadet