Laupäeval koos isaga / arhiiv

Laupäeval koos Isaga – Kalju baptistikogudus

Laupäeval koos Isaga saatepäev koostöös Kalju baptistikogudusega 04.juunil kella 9st hommikul õhtul 21-ni.

Laupäeval koos Isaga – EKNK Toompea kogudus

Soovist enam avada Eestimaa koguduste tööd, mis toetab ja muudab meie ühiskonda ja mis avaldub kohaliku kogukonna teadmiste ja oskuste kasvu kaudu meie elukvaliteedi kasvus ja sotiaalses sidususes. EKNK Toompea koguduse eetripäeval tutvustame koguduse rahva mõtete ja tegude vilja, Jumala otsimisi ja Tema juhatuse radu.

Laupäeval koos Isaga – Allika kogudus

Allika Baptistikoguduse eetripäeval tutvustame koguduse rahva mõtete ja tegude vilja, Jumala otsimisi ja Tema juhatuse radu.

Laupäeval koos Isaga – EKNK Lasnamäe Vene kogudus

Soovist enam ühiskonnas avada Eestimaa koguduste tööd, mille üks valdkondi on olla ühiskonna mõtte ja tegevuse muutja, ja mis avaldub kohaliku arengu ja kogukondade elujõulisuse edendamises kogukondliku initsiatiivi, koostöö ja identiteedi tugevdamise ning kohalike elanike teadmiste ja oskuste kasvu kaudu.

Laupäeval koos Isaga – Toomkoguduse rahvaga

Raadio 7 saatepäev koostöös EELK Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskopliku Toomkoguduse rahvaga.

Laupäeval koos Isaga – Juuru koguduses

Soovist enam ühiskonnas avada Eestimaa koguduste tööd, mille üks valdkondi on olla ühiskonna mõtte ja tegevuse muutja, mis avaldub kohaliku arengu ja kogukondade elujõulisuse edendamine kogukondliku initsiatiivi, koostöö ja identiteedi tugevdamise ning kohalike elanike teadmiste ja oskuste kasvu kaudu.

  • ARHIIV


  • Kommenteeri saadet