Saated / sarjad

Aeg rääkida

Igaks asjaks on määratud aeg. Meie saates  võtame aega, et rääkida.

Aja silm

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.

Armust kantud

Jumala arm on ääretu! Tema heldus kestab igavesti! Millised on inimlikud, millised on jumalikud lahendused olukordades, millest me läbi tuleme.

Crescendo FM

Sellel suvel avame Raamatute Raamatu, aga veidi teisest küljest - uurime, kuidas arheoloogilised leiud toetavad Piibli tekste, mis ju tuhandeid aastaid tagasi kirja pandud.

Eestimaa, ärka!

Billy Graham on öelnud: ,,Kui tuleb ärkamine, näeme kahte asja, mida seni näinud pole: värsket tunnetust Jumala pühadusest ja kõrgendatud teadlikkust meie patususest ja lihalikkusest“. Saates uurime, kuidas sünnib vaimulik ärkamine Eestimaal?

Europulss

Europarlamendi saadiku Tunne Kelami iganädalane ülevaade parlamendi tööst.

Filter

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.

Fookus

,,Fookus“ on saade, kus fookusesse võtame erinevad elualad, et aidata meie kuulajaid kas mõista olukordi või saada vastuseid konkreetsele küsimustele. Eetris kaks korda kuus, teisel ja neljandal neljapäeval. Saatejuht Raul Altmäe.

GLS juhtimisminutid

The Global Leadership Summit (GLS) on kaasaegne juhtimiskonverents, mis suunatud juhtidele, koguduse töötegijatele, ettevõtjatele ja igaühele, kes soovib ennast juhtimisalal täiendada.

Hüva leili!

Soovime, et hing ja vaim, rääkimata kehast, puhtaks saaks! Saunasaade sünnib saunas. Saunasaate jutud on meeste jutud. Muidugi meestele.

Iisraeli tähed

Juudi soost tuntud inimesi tutvustab Margit Prantsus

Ilmaelu

Stuudios kolm pastorit Hiiumaalt - Enn Veevo, Tarmo Kähr ja Timo Lige, kes taas vaagivad ilma ja elu vaatlusi.

Ja kiida

Ja kiida Issandat. Jõululaupäeva jumalateenistus EKNK Toompea kogudusest

Keset küla

Varasematel aegadel oli keset küla oleval kirikuhoonel sügav tähendus.  Milliseid tähendusi kannab keset küla olev kirik tänases päevas?

Kirikuelu

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa kirikutes toimuvat.

Kohtume Tartus!

EELK kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo saade. Saade tutvustab laulupeo programmi, ettevalmistusi ja tegijaid, põigates tagasi ka minevikku ning tutvustades kuulajatele laulupeo valmimist. Igas saates esitatakse ka kuulaja küsimus.

Lõputa lugu

See saade on kui muinasjutt päriselust. Erinevad abielupaarid räägivad oma lapsepõlvest, teest Jumala juurde, teinerteise leidmisest, kooselu rõõmudest ja muredest. Saates kuulete, kuidas kõigele vaatamata abielu õnnestub ja püsib, kui ta on rajatud õigele alusele. Saade lõppebki nagu muinasjutt, muinasjutt päriselust. Saadet teeb Haldi Leinus.

Maarja kiriku lugu

Tartu Maarja kirik valmib taas juubelilaulupeoks 2019.suvel. Maarja kiriku lood vaatavad  ajas tagasi nii ajaloo allikatele kui ka isiklikele mälestustele tuginedes - selleks, et Maarja kiriku uksed taas laulupeoks avaneksid.

Metal-misjon

Muusikasaade, mis propageerib enam-vähem kõiki kristliku metal-muusika voole ja stiile. Kuulda saab uut ja vana. Teeme ülevaateid nii uuest muusikast ja uudistest Kui ka sellest, mis kunagi head tehtud. On saateid mitmetest tegijatest ja saateid ühest metal-misjoni tegijast. Selle muusika abil anname kuulajale edasi Hea Sõnumi Issandast Jeesusest Kristusest ja julgustame kuulajat.

Mööda maailma koos Jumalaga

Rändame mööda maailma, koos Jumalaga. Tutvustame  hakkajaid inimesi, kes jõuavad ka Head Sõnumit kuulutada kodust kaugemal.

Muudetud elu lugu

Elu on väärtuste väärtus. Muudetud elu on imeline! Milles see imelisus avaldub? Kuuleme saatest, mille külalised avavad Elu mõtte, Jumala imelise olemuse - Armu. Sestap on  kaks korda kuus saated koostöös Avatud Lootuse Fondiga. Ülejäänud teisipäevadel saavad eetriaega inimesed, kes kas on abivajajad või abi saanud.

Peresaade

See on peresaade. Kas kommunikatsiooniõpetus? Nii abikaasadele kui lapsevanematele! Kuuled kohe kolmapäeval pärast kelle viieseid uudiseid,. Saadet kordame laupäeval kell 9 hommikul.

Piiblitund

Piiblitundi viivad läbi: esmaspäeval Jaan Tammsalu, teisipäeval Meego Remmel, kolmapäeval Ago Lilleorg, neljapäeval Eve Juurik, reedel ja laupäeval dr Charles Stanley. Kuuleme dr Ch Stanley piiblitundi.Loeb Ants Ilves.

Piiblivõti

Koostöös Avatud Piibliühinguga selgitame igal päeval teksti Raamatute  Raamatust. Kaasatud on kõikide konfessioonide esindajad.

Rõõm Issandas

Ülestõusmispühade nädala sari viib meid kokku inimestega,kel eluteed, ametid ja väljakutsed on erinevad, aga  samas on üks, mis kõigil  ühine. See on rõõm Issandas.

Roosiaed

Kultuurisaates käsitleme väärtusi, mis on kandnud aegade algusest tänapäevani. Tõdeme taas - kultuuri pärisosa ja juured on kristlusega vägagi seotud.

Seitse küsimust

Rohkem kui seitsmele küsimusele vastab EKN noortenõukogu liige Agnes Ploom.

Suhtumised

Mida õpid noores eas, seisab eluaeg sul peas, ütleb vanasõna. Mida teha, kui noores eas pole õpetatud oma elu elama, pole õpetatud inimestevahelisi suhteid nõnda looma, et need tooksid igapäeva ellu rõõmu ja rahu? Kuidas saada õnnelikuks? Kuidas olla õnnelik? Arhiivisaadete varamust valimik stuudiovestlusi pastor Allan Lauriga.

Ta tiibade all

Sari,mis tutvustab juutide elu sünnist surmani, tähtpäevast tähtpäevani. Ikka Tema tiibade varju all hoituna.

Uuel teel

Saade tutvustab kristlikku ärieetikat.

Vene tund

Saatetund, mis sünnib koostöös EKNK vene kogudusega. Vestlusringis on koguduse õppekursuse lõpetajad ja pastor Nikolai Rütkinen.

  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet


Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi