Hetkel eetris:
Päevasild

Saated / sarjad

Aeg rääkida

Igaks asjaks on määratud aeg. Meie saates  võtame aega, et rääkida.

Armust kantud

Jumala arm on ääretu! Tema heldus kestab igavesti! Millised on inimlikud, millised on jumalikud lahendused olukordades, millest me läbi tuleme. Lood elust enesest.

Crescendo FM

Muusika kui Jumala keel: kooridest,muusikast, Loojast ja loomisest.

Eestimaa, ärka!

Billy Graham on öelnud: ,,Kui tuleb ärkamine, näeme kahte asja, mida seni näinud pole: värsket tunnetust Jumala pühadusest ja kõrgendatud teadlikkust meie patususest ja lihalikkusest“. Saates uurime, kuidas sünnib vaimulik ärkamine Eestimaal?

Energiatund

Energiaallikaks on Jumala Sõna.

Europulss

Tunne Kelam annab ülevaate Europarlamendi tööst.

GLS juhtimisminutid

The Global Leadership Summit (GLS) on kaasaegne juhtimiskonverents, mis suunatud juhtidele, koguduse töötegijatele, ettevõtjatele ja igaühele, kes soovib ennast juhtimisalal täiendada. Uusi saateid saad järelkuulata Raadio 7 SoundCloudist.

Hüva leili!

Soovime, et hing ja vaim, rääkimata kehast, puhtaks saaks! Saunasaade sünnib saunas. Saunasaate jutud on meeste jutud. Muidugi meestele.

Iisraeli tähed

Saatesari, milles autor  Margit Prantsus tutvustab huvitavaid juudisoost inimesi.

Ilmaelu

Ilmaelulised vaatlused Hiiumaa pastorite osavõtul.

Kirikuelu

Põhjamaade ja Balti Kirikute Nõukogu tegevsekretäride kohtumisel Rootsis võeti kokku 2017. aasta tegevused ja seati ühisplaane käesolevaks aastaks. Lähemalt selgitab kohtumisest osavõtnud Eesti Kirikute Nõukogu täitevsekretär Ruudi Leinus.

Kohtume Tartus!

EELK kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo saade. Saade tutvustab laulupeo programmi, ettevalmistusi ja tegijaid, põigates tagasi ka minevikku ning tutvustades kuulajatele laulupeo valmimist. Igas saates esitatakse ka kuulaja küsimus.

Külalisstuudio

Raadio 7 külalisstuudio uksed avanevad igal teisipäeval kell 19.00, et tutvustada kuulajaile põnevaid persoone, toredaid sündmusi ja võimalusi. Saade kordub reedeti kell 12.00.

Lõputa lugu

See saade on kui muinasjutt päriselust. Erinevad abielupaarid räägivad oma lapsepõlvest, teest Jumala juurde, teinerteise leidmisest, kooselu rõõmudest ja muredest. Saates kuulete, kuidas kõigele vaatamata abielu õnnestub ja püsib, kui ta on rajatud õigele alusele. Saade lõppebki nagu muinasjutt, muinasjutt päriselust. Saadet teeb Haldi Leinus.

Metal-misjon

Muusikasaade, mis propageerib enam-vähem kõiki kristliku metal-muusika voole ja stiile. Kuulda saab uut ja vana. Teeme ülevaateid nii uuest muusikast ja uudistest Kui ka sellest, mis kunagi head tehtud. On saateid mitmetest tegijatest ja saateid ühest metal-misjoni tegijast. Selle muusika abil anname kuulajale edasi Hea Sõnumi Issandast Jeesusest Kristusest ja julgustame kuulajat.

Mööda maailma koos Jumalaga

Rändame mööda maailma, koos Jumalaga. Tutvustame  hakkajaid inimesi, kes jõuavad ka Head Sõnumit kuulutada kodust kaugemal.

Peresaade

Traditsiooniline perekonna mõiste on juba ammu meie ühiskonnas muutunud, sestap käsitleme saates väga erinevaid elu aspekte ja oskusi, mis tutvustavad eripalgelist igapäevaelu siin ja kaugemalgi ja käsitleme lisaks traditsioonidele ka hinge- ja palveeluga seotut.

Piiblitund

Piiblitundi viivad läbi: esmaspäeval Jaan Tammsalu, teisipäeval Meego Remmel, kolmapäeval Ago Lilleorg, neljapäeval Eve Juurik, reedel ja laupäeval dr Charles Stanley.

Roosiaed

Roosiaed oli Muinas-Pärsia suure poeedi ja filosoofi Saadi kujutluses inimese täiuslikkuse ja elitaarsuse sümbol. Kultuurisaates käsitleme väärtusi, mis on kandnud aegade algust tänapäevani. Räägime ka värvikatest isikutest ajaloos ja tõdeme taas – kultuuri pärisosa ja kultuuri juured on kristlusega vägagi seotud.

Suhtumised

Mida õpid noores eas, seisab eluaeg sul peas, ütleb vanasõna. Mida teha, kui noores eas pole õpetatud oma elu elama, pole õpetatud inimestevahelisi suhteid nõnda looma, et need tooksid igapäeva ellu rõõmu ja rahu? Kuidas saada õnnelikuks? Kuidas olla õnnelik? Arhiivisaadete varamust valimik stuudiovestlusi pastor Allan Lauriga.

  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet