Saated / sarjad

Aeg rääkida

Igaks asjaks on määratud aeg. Meie saates  võtame aega, et rääkida.

Aja silm

Ajalookäsitlus, mis juba kooliajast tuttav, saab läbi Aja Silma uue tähenduse ja avaneb hoopis teisest perspektiivist.

Armust kantud

Jumala arm on ääretu! Tema heldus kestab igavesti! Millised on inimlikud, millised on jumalikud lahendused olukordades, millest me läbi tuleme. Lood elust enesest.

Crescendo FM

Muusika kui Jumala keel: kooridest,muusikast, Loojast ja loomisest.

Eestimaa, ärka!

Billy Graham on öelnud: ,,Kui tuleb ärkamine, näeme kahte asja, mida seni näinud pole: värsket tunnetust Jumala pühadusest ja kõrgendatud teadlikkust meie patususest ja lihalikkusest“. Saates uurime, kuidas sünnib vaimulik ärkamine Eestimaal?

Energiatund

Energiaallikaks on Jumala Sõna.

Europulss

Tunne Kelam annab ülevaate Europarlamendi tööst.

Filter

Saates  selgitame ja anname hinnanguid päevakajalistele sündmustele meie elu eri valdkondadest.

Fookus

,,Fookus“ on saade, kus fookusesse võtame erinevad elualad, et aidata meie kuulajaid kas mõista olukordi või saada vastuseid konkreetsele küsimustele. Eetris kaks korda kuus, teisel ja neljandal neljapäeval. Saatejuht Raul Altmäe.

GLS juhtimisminutid

The Global Leadership Summit (GLS) on kaasaegne juhtimiskonverents, mis suunatud juhtidele, koguduse töötegijatele, ettevõtjatele ja igaühele, kes soovib ennast juhtimisalal täiendada.

Hüva leili!

Soovime, et hing ja vaim, rääkimata kehast, puhtaks saaks! Saunasaade sünnib saunas. Saunasaate jutud on meeste jutud. Muidugi meestele.

Iisraeli tähed

Juudi soost tuntud inimesi tutvustab Margit Prantsus

Ilmaelu

Stuudios kolm pastorit Hiiumaalt - Enn Veevo, Tarmo Kähr ja Timo Lige, kes taas vaagivad ilma ja elu vaatlusi.

Keset küla

Varasematel aegadel oli keset küla oleval kirikuhoonel sügav tähendus.  Milliseid tähendusi kannab keset küla olev kirik tänases päevas?

Kirikuelu

Kirikuelu saade tutvustab Eestimaa  kirikutes toimuvat .

Kohtume Tartus!

EELK kirikupäeva ja vaimuliku laulupeo saade. Saade tutvustab laulupeo programmi, ettevalmistusi ja tegijaid, põigates tagasi ka minevikku ning tutvustades kuulajatele laulupeo valmimist. Igas saates esitatakse ka kuulaja küsimus.

Külalisstuudio

Raadio 7 külalisstuudio uksed avanevad, et tutvustada mittetulundusühingu Naerata ometi! tegevust ja projekte. Naerata ometi! saade kordub reedel kell 12.00

Lõputa lugu

See saade on kui muinasjutt päriselust. Erinevad abielupaarid räägivad oma lapsepõlvest, teest Jumala juurde, teinerteise leidmisest, kooselu rõõmudest ja muredest. Saates kuulete, kuidas kõigele vaatamata abielu õnnestub ja püsib, kui ta on rajatud õigele alusele. Saade lõppebki nagu muinasjutt, muinasjutt päriselust. Saadet teeb Haldi Leinus.

Maarja kiriku lugu

Tartu Maarja kirik valmib taas juubelilaulupeoks 2019.suvel. Maarja kiriku lood vaatavad  ajas tagasi nii ajaloo allikatele kui ka isiklikele mälestustele tuginedes - selleks, et Maarja kiriku uksed taas laulupeoks avaneksid.

Metal-misjon

Muusikasaade, mis propageerib enam-vähem kõiki kristliku metal-muusika voole ja stiile. Kuulda saab uut ja vana. Teeme ülevaateid nii uuest muusikast ja uudistest Kui ka sellest, mis kunagi head tehtud. On saateid mitmetest tegijatest ja saateid ühest metal-misjoni tegijast. Selle muusika abil anname kuulajale edasi Hea Sõnumi Issandast Jeesusest Kristusest ja julgustame kuulajat.

Mööda maailma koos Jumalaga

Rändame mööda maailma, koos Jumalaga. Tutvustame  hakkajaid inimesi, kes jõuavad ka Head Sõnumit kuulutada kodust kaugemal.

Mõttekoda

EKNK majandusjuht Markko Põld jagab oma teekonda kirikusse, pastoriks ja sealt edasi majandus-ning ärimaailma. Kuidas ära tunda Jumala arm ja juhtimine? Vestlust suunab Maire Lilleorg.

Muudetud elu lugu

Elu on väärtuste väärtus. Muudetud elu on imeline! Milles see imelisus avaldub? Kuuleme saatest, mille külalised avavad Elu mõtte, Jumala imelise olemuse - Armu. Sestap on  kaks korda kuus saated koostöös Avatud Lootuse Fondiga. Ülejäänud teisipäevadel saavad eetriaega inimesed, kes kas on abivajajad või abi saanud.

Peresaade

See on peresaade. Kas kommunikatsiooniõpetus? Nii abikaasadele kui lapsevanematele! Kuuled kohe kolmapäeval pärast kelle viieseid uudiseid,. Saadet kordame laupäeval kell 9 hommikul.

Piiblitund

Piiblitundi viivad läbi: esmaspäeval Jaan Tammsalu, teisipäeval Meego Remmel, kolmapäeval Ago Lilleorg, neljapäeval Eve Juurik, reedel ja laupäeval dr Charles Stanley.

Piiblivõti

Koostöös Avatud Piibliühinguga selgitame igal päeval teksti Raamatute  Raamatust. Kaasatud on kõikide konfessioonide esindajad.

Rõõm Issandas

Ülestõusmispühade nädala sari viib meid kokku inimestega,kel eluteed, ametid ja väljakutsed on erinevad, aga  samas on üks, mis kõigil  ühine. See on rõõm Issandas.

Roosiaed

Kultuuurisaate külaline Kohila gümnaasiumi ajalooõpetaja Nele Aus. Millistele väärtustele me rajame oma ja laste elu, uurib saatejuht Heiki Haljasorg. Kultuurisaates sirvime India  kirjaniku, helilooja ja filosoofi Rabindranath Tagore raamatuid ,,Gitandžali"ja  ,,Aednik". Saatejuht Heiki Haljasorg.

Suhtumised

Mida õpid noores eas, seisab eluaeg sul peas, ütleb vanasõna. Mida teha, kui noores eas pole õpetatud oma elu elama, pole õpetatud inimestevahelisi suhteid nõnda looma, et need tooksid igapäeva ellu rõõmu ja rahu? Kuidas saada õnnelikuks? Kuidas olla õnnelik? Arhiivisaadete varamust valimik stuudiovestlusi pastor Allan Lauriga.

Ta tiibade all

Sari,mis tutvustab juutide elu sünnist surmani, tähtpäevast tähtpäevani. Ikka Tema tiibade varju all hoituna.

  • Kuula jutusaateid

    Laen pleierit ...
  • Kommenteeri saadet